vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   saç bakım   jartiyer takımı  
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   saç bakım   jartiyer takımı  

DÜNYA'DA Kİ ÇIKARLAR SAVAŞI

İnsanlık tarihi olduğu sürece savaşlar ve katliamlar devam edecektir.
Bu haber 2017-05-29 20:54:15 eklenmiş ve 284 kez görüntülenmiştir.

İnsanlık tarihi olduğu sürece savaşlar ve katliamlar devam edecektir. 

 

Bugün bir çok olaya şahit olmakla beraber insanlar gözlerimizin önünde birbirini öldürmektedirler. İnsanlık tarihi savaşlar tarihidir. Dinler savaşı, mezhepler savaşı, ideolojiler savaşı ve çıkarlar savaşı geçiren insanlık hala arayışını sürdürüyor. Nihayetinde de İnsanlık olduğu sürece bu böyle devam edeceği gibi görülüyor..

İnsanlar öldürülüyor katlediliyor resmen zalimlik zulümlük yapılıyor ama ne yazık ki kimse görmüyor. Daha doğrusu bazıları görmek istemiyor. Çünkü onların hesabına gelmiyor görmek. Bunun yanında insanlığımız da ölüyor ama farkında değiliz. Farkındayız ama menfaatler icabı bazılarımızın işine öyle geliyor.

 

İnsanlar birlik ve beraberlik içerisinde olunmalı ve dünya ya kardeşlik mesajları verilmelidir. Katliamlar bir ülkenin geleceğini resmen tehdit etmekle beraber ne acı bir gerçektir ki ülke içerisinde yaşayan halka da en önemlisi zavallı masum insanlara hatta hayvanlara bile zarar vermektedir.

Emperyalist güçler ve yıllarca milli birlik ve kardeşliğimizin temelini sarsmak isteyen odaklar; Bu milletin evlatlarını Sağcı-Solcu, Alevi-Sünni, Türk-Kürt diye ayrımcılıklar ortaya atarak onların sırtından milyarlarca dolar kazandılar. Ortadoğu da yaşanan katliamlar bunların sadece bir örneğidir. Asırlardır iç içe yaşamış insanların, birbirlerinin hayatlarına son vermeleri bir takım hastalıklı beyinlerin, kirli oyunlarının sonucundan başka ne olabilir ki?

 

Kürt ve Türk kardeşim uyanma zamanımız gelmedi mi artık?  Ülke içerisinde karışıklık çıkarmak isteyen iç ve dış mihraklar her zaman vardı ve bundan sonra da var olacaktır.

 Yeter ki biz uyanık olalım, bilgili olalım…

 

Ve sonuç olarak;  Türk’üyle, Kürt’üyle, Arab’ıyla,  Zaza’sıyla, Laz’ıyla, Çerkez’iyle, Roman’ıyla, Alevi’siyle Sünni’siyle, karşısındakinin fikrine saygı duymak kaydıyla, her türlü ideolojisiyle BİZ BİRİZ KARDEŞİZ VE ANADOLU HALKIYIZ. Kürt’üyle, Türk’üyle ve Arab’ıyla kısacası her kesimiye hepimiz kardeşiz ve Anadolu halkıyız. Bizler bu düşüncesindeyiz.  Bu tür kamplaşmaları ortaya çıkarıp yaratacakları kargaşa ortamlarından fayda sağlayacak unsurlara asla müsaade etmemeliyiz.

 

Temiz ve huzur bir gelecek için önümüze bakmalıyız. Bizler yüzyılın kardeşleriyiz kardeş kaldık

Ve yine kardeş öleceğiz. Kimsede bunun kusuruna bakmasın.

 

Saygılarımla...

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Park mı ? Alt Yapı mı ? Hangisi Gerekli
Park Çalışması
Alt Yapı Çalışması
Her ikisi
VİRANŞEHİR GAZETESİ
© Copyright 2013 VİRANŞEHİR GAZETESİ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Viransehir Gazetesi Viransehir alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VİRANŞEHİR GAZETESİ